Ebook: Jak podróżować taniej?

E-book:
Jak podróżować taniej?

69,99 zł

49,99 zł

Praktyczny poradnik o organizacji podróży na własną rękę. Znajdziesz w nim przydatne narzędzia do planowania swoich podróży na własnych zasadach. Dzięki niemu zaczniesz podróżować w standardzie 5* w cenie 3*

Opis:

Odkryj tajniki organizowania podróży na własną rękę! Ten ebook, napisany z pasji i doświadczenia, oferuje praktyczne porady, dzięki którym podróżowanie na własną rękę stanie się nie tylko bardziej dostępne, ale również pełne przygód, bez niepotrzebnego obciążania portfela. Wewnątrz znajdziesz wiedzę jak szukać lotów w korzystnych cenach, jak radzić sobie z opóźnieniami lub zgubionym bagażem, o czym pamiętać podczas lotów z przesiadką, gdzie szukać noclegów, jak zabezpieczać swoją podróż, na co zwracać uwagę przy zakupie walizek i wiele więcej! Przekonaj się, że organizowanie podróży na własną rękę może być szybkie, przyjemne i oszczędne 🙂

Podobne produkty:

E-book:
Zarabianie na podróżach
Poradnik napisany dla osób, które marzą o zarabianiu na podróżach lub pracy zdalnej. Znajdziesz w nim zarówno sprawdzone pomysły, jak i wiedzę, która pozwoli Ci zacząć.

Konsultacja 1:1

Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłów na rozwój swojej marki osobistej, chcesz zarabiać na podróżach, czy też chcesz skutecznie prowadzić swoje kanały w mediach społecznościowych, Patrycja zrobi wszystko, by pomóc Ci zrealizować Twoje cele. Podczas konsultacji 1:1 skupimy się na spersonalizowanych strategiach i praktycznych poradach, które będą dostosowane w 100% pod Ciebie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Patrycji, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i przekuć pasje w zysk.

E-book:
Jak budować markę osobistą?

Wewnątrz znajdziesz konkretne i praktyczne porady jak zbudować własną markę osobistą oraz wiedzę know-how w jaki sposób to wykorzystać by móc zacząć zarabiać i osiągać swoje cele.

Scroll to Top