Ebook: Jak budować markę osobistą?

E-book:
Jak budować markę osobistą?

59,99 zł

39,99 zł

Wewnątrz znajdziesz konkretne i praktyczne porady jak zbudować własną markę osobistą oraz wiedzę know-how w jaki sposób to wykorzystać by móc zacząć zarabiać i osiągać swoje cele.

Opis:

Podobne produkty:

E-book:
Zarabianie na podróżach
Poradnik napisany dla osób, które marzą o zarabianiu na podróżach lub pracy zdalnej. Znajdziesz w nim zarówno sprawdzone pomysły, jak i wiedzę, która pozwoli Ci zacząć.

Konsultacja 1:1

Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłów na rozwój swojej marki osobistej, chcesz zarabiać na podróżach, czy też chcesz skutecznie prowadzić swoje kanały w mediach społecznościowych, Patrycja zrobi wszystko, by pomóc Ci zrealizować Twoje cele. Podczas konsultacji 1:1 skupimy się na spersonalizowanych strategiach i praktycznych poradach, które będą dostosowane w 100% pod Ciebie. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Patrycji, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i przekuć pasje w zysk.

E-book:
Jak podróżować taniej?

Praktyczny poradnik o organizacji podróży na własną rękę. Znajdziesz w nim przydatne narzędzia do planowania swoich podróży na własnych zasadach. Dzięki niemu zaczniesz podróżować w standardzie 5* w cenie 3*

Scroll to Top